Agape Białołęka pokonała trampkarzy Mazura

W 11 kolejce 1 Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy U-15 Mazur Gostynin przegrał na własnym boisku z Akademią Piłkarską Agape Białołęka 1:4. Nasz zespół po tej kolejce stracił już jakiekolwiek szanse na utrzymanie w 1 Lidze.

Wszystkie cztery bramki zdobył dla gości Filip Karkowski. Honorowe trafienie dla podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego zdobył w ostanie minucie Paweł Znyk.

Mazur Gostynin – Agape Białołęka 1:4

Bramki: 70' Paweł Znyk – 10', 34', 37' i 62' Filip Karkowski

Mazur: Hubert Borowy (54' Mikołaj Radzki)– Patryk Szczepański (30' Kacper Lemański), Mateusz Łuczak, Kacper Martyniuk (68' Dominik Staniszewski), Dariusz Kurkowski (54' Michał Węglewski), Norbert Różycki, Adam Kowalów (47' Kuba Stachowski), Mateusz Ostrowski, Kacper Olszewski, Eryk Przybylski (64' Paweł Znyk), Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy

Kolejne spotkanie trampkarzy U-15 Mazura to potyczka wyjazdowa z S.S.M. Wisłą Płock, w najbliższą sobotę 6 czerwca 2015 r. o g. 11:00 na bocznym boisku Stadionu im. K. Górskiego.

W tym samym czasie w meczu ze Świtem Staroźreby na Stadionie w Gostyninie walczyć będą juniorzy Mazura U-17, który mają szansę na wygranie Płockiej Ligi Juniorów i możliwość gry w Mazowieckiej Lidze Juniorów. Do końca pozostały dwa spotkania, trzy punkty dla podopiecznych trenera Piotra Dutkiewicza dadzą praktycznie pewne zwycięstwo w rozgrywkach. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie na trybuny przy ul. Sportowej.