Awans dwóch grup trampkarzy Mazura Gostynin!

Obie drużyny trampkarzy (U-14 i U-15) Mazura Gostynin w ostatni weekend października zapewniły sobie pierwsze miejsca w ligach Płockiego OZPN-u i uzyskały promocję do wojewódzkich Mazowieckich Lig Trampkarzy.To wielki sukces zawodników i trenera Arkadiusza Szulczewskiego. W sobotę, 25 października 2014 r. swój mecz na wyjeździe ze Zrywem Bielsk rozgrywali trampkarze. Wygrali 3:1 i na 2 kolejki przed końcem mają już 6 punktów przewagi nad drugim Świtem Staroźreby i lepszy bilans bezpośrednich pojedynków. W niedzielę z kolei u siebie grali trampkarze starsi U-15, Mazur podejmował u siebie Pegaz Drobin. Tabela ułożyła się tak, że mecz ten decydował o awansie. Spotkanie było bardzo emocjonujące, gostynianie po dwóch golach Eryka Przybylskiego i Mateusza Łuczaka prowadzili już 3:1. Na dodatek mieli w zanadrzu taki sam wynik w pierwszym meczu, pomiędzy obiema ekipami. Jednak druga połowa miała nieoczekiwany przebieg, Pegazowi podyktowano dwa karne i po jeszcze jednej strzelonej bramce drobinianie wyszli na prowadzenie 4:3. Arbiter Łukasz Mosakowski ukarał do tego jednego zawodnika Mazura – Dariusza Kurkowskiego – czerwoną kartką. Jednak ten wynik, mimo równej ilości 21 punktów obu zespołów – powodował że pierwsze miejsce przypadło Mazurowi. – Choć było ciężko to awans był jak najbardziej zasłużony – powiedział trener Arkadiusz Szulczewski. Trampkarze starsi zakończyli już sezon a młodsi mają jeszcze do rozegrania dwa mecze. Oba zespoły zajmując pierwsze miejsca uzyskały promocję do wojewódzkiej Mazowieckiej Ligi Trampkarzy, w której zagrać mogą w przyszłym roku na wiosnę. Rywalizować będą z takimi zespołami polska szkółka piłkarska FC Barcelony – Escola Varsovia czy słynąca ze świetnego kształcenia młodzieży stołeczna drużyna Drukarza.

tabela  U-15 i U-14

trampkarze U-15

Kadra Mazura U-15: Konrad Bartosiewicz, Hubert Borowy, Dawid Domański, Patryk Gronalewski, JakubKaźmierski, Adrian Kieplin, Jan Kostkiewicz, Adam Kowalów, Rafał Kubat, Dariusz Kurkowski, MateuszŁuczak, Bartosz Majewski, Kacper Martyniuk, Kacper Olszewski, Tomasz Osipowicz, MateuszOstrowski, Jakub Piotrowicz, Eryk Przybylski, Mikołaj Radzki, Norbert Różycki, Dominik Rutkowski,Dawid Rybicki, Błażej Śmiałkowski, Dominik Staniszewski, Dawid Szczepański, Patryk Szczepański

Mazur trampkarze młodsi U-14