Czwarta gra kontrolna Mazura, nasz zespół bez porażki

W sobotę, 16 lutego 2019 r. seniorzy Mazura Gostynin rozgrywali czwartą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 IV Ligi Mazowieckiej.

Mazur zremisował 1:1 z czwartoligowym Kujawiakiem Kowal. Po pierwszej połowie dość wyrównanej, to rywale po kontrataku z 45 minuty prowadzili 1:0.

Mazur wyrównał na trzy minuty przed końcem, piękną asystą piętą popisał się grający bardzo dobry mecz Bartosz Komorowski a akcję wykończył płaskim strzałem Rafał Wilamowski.

W zespole podopiecznych trenera Artura Kapeli daje się zauważyć zmęczenie ciężkim okresem przygotowań – w ostatnim czasie są to cztery treningi w tygodniu – jednak forma na boisku i gra wróży optymistycznie na ostatni miesiąc przygotowań.

Kolejny mecz kontrolny w sobotę, 23 lutego w Płocku a rywalem będą rezerwy Wisły.

Mazur Gostynin – Kujawiak Kowal 1:1

87' Rafał Wilamowski – 45' Witold Jakubowski

Mazur: Hubert Borowy (46' Klaudiusz Kurek) – Bartosz Wiśniewski (46' Mateusz Kłosiński), Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany, Michał Matecki – Michał Patora (63' Konrad Popławski), Filip Skupiński, Vasyl Ravlyk, Eryk Przybylski, Rafał Wilamowski – Bartosz Komorowski;

trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski