Czwarte miejsce juniorów w 1 Lidze Wojewódzkiej

W sobotę, 12 listopada 2016 r. meczem na warszawskim Bemowie z Unią Warszawa sezon rundy jesiennej rozgrywek 1 Ligi Wojewódzkiej U-17 zakończyli juniorzy Mazura Gostynin. Nasi juniorzy zakończyli rozgrywki na 4 miejscu.

Mazur zremisował ostatni mecz 2:2 po bramkach w pierwszej połowie Kacpra Olszewskiego i pięknym strzale z dystansu w 45 minucie Patryka Gronalewskiego. Mimo prowadzenia 2:0 Mazur nie zdołał wygrać, tracąc dwie bramki w końcówce meczu, zawodziła niestety skuteczność, gdyż juniorzy Mazura nie wykorzystali wielu sytuacji strzeleckich.

Juniorzy Mazura Gostynin U-17 już tydzień temu po wygranej u siebie z Agrykolą Warszawa zapewnili sobie utrzymanie na przyszły sezon w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej. W tej samej lidze wystąpią w sezonie runda wiosenna 2017 r.

Unia Warszawa U-17 – Mazur Gostynin U-17 2:2

Bramki: 71' i 72 (rzut karny) Piotr Zieliński – 33' Kacper Olszewski, 46' Patryk Gronalewski

Mazur: Błażej Śmiałkowski – Kacper Martyniuk, Norbert Różycki (50' Paweł Znyk) Dariusz Kurkowski, Mateusz Kłosiński, Jakub Stachowski (78' Dawid Domański), Adam Kowalów (50' Dominik Staniszewski), Mateusz Ostrowski, Eryk Przybylski (50' Adrian Ostrowski), Kacper Olszewski, Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski; kierownik drużyny: Witold Borowy