Druga wygrana

W sobotę, 18 lutego 2023 r. seniorzy Mazura Gostynin rozgrywali drugą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Rywalem na sztucznym boisku MOSiR Gostynin był Kujawiak Kruszyn z kujawsko-pomorskiej Ligi Okręgowej. Mimo, że w tabeli ligowej zespół z Kruszyna jest na 13 miejscu, za GKS Baruchowo (11 miejsce), z którym mierzył się Mazur w ostatnią środę, to rywal zagrał zdecydowanie lepiej niż Baruchowo.

Mazur do przerwy prowadził 1:0 po golu z rzutu rożnego jednego z testowanych zawodników. Po przerwie w 71 minucie po faulu na Wiktorze Smyczyńskim podyktowany rzut karny wykorzystał Eryk Przybylski a na 3:0 wynik ustalił, wykańczając zespołową akcję Piotr Dutkiewicz.

W następnym sparingu poprzeczka zostaje zawieszona wyżej dla podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego, w sobotę, 25 lutego 2023 r. o g. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gostyninie Mazur zagra z trzecią w tabeli kujawsko-pomorskiej Ligi Okręgowej, drużyną Wisła Dobrzyń.

Mazur Gostynin - Kujawiak Kruszyn 3:0

bramki: 12' zawodnik testowany, 71' Eryk Przybylski (rzut karny), 78' Piotr Dutkiewicz

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, zawodnik testowany, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz - Michał Matecki, Dariusz Kurkowski, Mateusz Dobieński, Mikołaj Nosalski, Jan Rutkowski, Eryk Przybylski

trener: Arkadiusz Szulczewski

Zagrali także:Sebastian Kowalski - Krzysztof Oziemski, Wiktor Smyczyński, Oliwier Olszanowski, Bartek Kapturowski