Dwóch debiutantów w meczu z Wkrą Żuromin

W meczu kontrolnym z Wkrą Żuromin, 18 lutego 2017 r. pierwszy raz w zespole Mazura zaprezentowali się w drużynie seniorów dwaj zawodnicy.

Pierwszy z nich to 32-letni obrońca Paweł Winnicki, który wzmocnił nasz zespół w przerwie zimowej z czwartoligowej Delty Słupno. W swoim dorobku ma występy m.in. w 3 lidze w zespole Włocłavii Włocławek. To pierwszy nowy zawodnik, który na pewno pojawi się w Mazurze w rundzie wiosennej.

Drugi debiut miał miejsce w drugiej połowie, gdy na boisku pojawił się 16-letni pomocnik Mateusz Ostrowski z zespołu juniorskiego U-17. Podopieczny z drużyny juniorów trenera Arkadiusza Szulczewskiego zaprezentował się bardzo dobrze, pojawiając się na boisku na drugie 45 minut.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w barwach seniorów Mazura.