Jest decyzja zarządu Mazura w sprawie awansu trampkarzy

W środę, 19 listopada 2014 r. członkowie zarządu MKS Mazur Gostynin spotkali się z trenerem dwóch grup trampkarzy U-14 i U-15 Arkadiuszem Szulczewskim i podjęli decyzję o przyszłości trampkarzy.

W nowym sezonie wiosną 2015 roku jedna z dwóch drużyn, która uzyskała promocję do Mazowieckiej Ligi Trampkarzy weźmie z niej udział. Będzie to zespół U-15 z rocznika 2000 i mł., z której wyłoniona zostanie grupa najzdolniejszych zawodników. Ponadto drużyna złożona z pozostałych zawodników jako Mazur II wystartuje w rozgrywkach Płockiej Ligi Trampkarzy, czyli w tej, w której dotychczas brali udział zespół z Gostynina.

W rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy U-15 Grupy Północnej Mazur rywalizować będzie z AP Agape Białołęka, S.S.M Wisłą Płock, Żyrardowianką Żyrardów, Drukarzem Warszawa, Koroną Ostrołęka, MKS-em Ciechanów i Legionovią Legionowo.