Juniorzy Mazura pierwszy raz pokonani w lidze mazowieckiej

W 3 kolejce rozgrywek I Ligi Mazowieckiej Juniorów U-16 Mazur Gostynin przegrał 25 marca 2016 r. z Legionovią Legionowo 1:2.

Goście do przerwy po golach, zdobytych po prostych błędach obrony Mazura, prowadzili 0:2. Druga połowa w wykonaniu Mazura była już o wiele lepsza, kontaktową i jak się okazało potem, niestety honorową bramkę zdobył strzałem z kilkudziesięciu metrów Kacper Olszewski w 56 minucie po podaniu od Mateusza Kłosińskiego. Po remisie i zwycięstwie w dwóch poprzednich meczach, nadszedł niestety czas na pierwszą porażkę.

Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tabeli zajmują 3 miejsce z dorobkiem 4 punktów. Kolejne spotkanie Mazur rozegra na wyjeździe 3 kwietnia 2016 r. z Koroną Ostrołęka.

Mazur U-16 – Legionovia U-16 1:2

Bramki: 56' Kacper Olszewski - 22' Konrad Dzięcioł, 31' Konrad Florczak

Mazur: Hubert Borowy – Dariusz Kurkowski, Kacper Olszewski (żółta kartka), Jan Kostkiewicz, Adam Kowalów (28' Michał Węglewski), Mateusz Kłosiński (67' Mateusz Olejniczak), Kacper Martyniuk, Jakub Stachowski (73' Paweł Znyk), Mateusz Ostrowski (80' Dominik Staniszewski), Eryk Przybylski (53' Szymon Ziółkowski), Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy