Mazur wygrywa ze zdekompletowanym rywalem

W 23 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Mazur Gostynin rozgromił 11:0 ULKS Ciółkowo. Rywale przyjechali na mecz w składzie siedmioosobowym, zrezygnowali z dalszej gry w 47 minucie meczu.

Wynik meczu zostanie utrzymany z boiska – 11:0. Zespół z Ciółkowa stracił już szansę na utrzymanie w Płockie Lidze Okręgowej. Jednak z powodu regulaminu rozgrywek, który stanowi, że po trzech meczach oddanych walkowerem klub zostaje wykluczony z rozgrywek ligowych, zespół z Ciółkowa próbuje dokończyć rozgrywki aby tak się nie stało, stąd w Gostyninie pojawili się w mocno okrojonym składzie. Mimo wszystko należą im się brawa za podjęcie walki przez 47 minut.

W drużynie Mazura warte podkreślenia pojawił się kolejny debiutant – 16-letni Kacper Olszewski, jednak z powodu rezygnacji z gry rywali zagrał tylko dwie minuty.

W tabeli Mazur nadal na prowadzeniu, z 62 punktami. Do awansu do 4 Ligi brakuje już tylko zdobycia 4 punktów w 3 pozostałych meczach.

Kolejne spotkanie zespołu seniorów to mecz 24 kolejki, w sobotę 10 czerwca 2017 r. o g. 13:00 na Stadionie Miejskim w Wyszogrodzie a rywalem będą tamtejsze Stegny.

Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 11:0

Mecz zakończony w 47 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

Bramki: 3' 11' 21' 33' Paweł Winnicki, 23' 38' Gracjan Sobczak, 10' Piotr Wachaczyk, 13' Łukasz Matusiak – samobójcza, 30' Rafał Wilamowski, 39' Michał Matecki, 46' Sebastian Surmak

Mazur: Bartosz Tomczak (46' Hubert Borowy) – Arkadiusz Wróblewski, Patryk Matusiak (46' Sebastian Surmak), Piotr Dutkiewicz, Bartosz Dutkiewicz, Gracjan Sobczak, Dariusz Kurkowski, Paweł Winnicki, Michał Matecki (46' Kacper Olszewski), Rafał Wilamowski, Piotr Wachaczyk, trener: Piotr Dutkiewicz

Ciółkowo: Damian Lewandowski – Artur Witkowski, Damian Sobczak, Jakub Szymański, Michał Oskroba, Sebastian Feliciak; trener: Zenon Milewski