Mazur wystąpi w Turnieju o Puchar Prezesa Płockiego OZPN
W sobotę, 16 grudnia 2017 r. seniorzy Mazura Gostynin przystąpią do Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN 2017, który zostanie rozegrany na kompleksie boisk „pod balonem” przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku.Nasz zespół bronić będzie trofeum zdobytego przed rokiem.
Rywalizacja odbywa się w składach sześcioosobowych a kadra powołana przez trenera Waldemara Figurskiego to:
- bramkarze: Bartosz Tomczak, Adrian Rak
- zawodnicy z pola: Jarosław Kułaga, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Majchrzak, Konrad Popławski, Bartłomiej Dębicki, Michał Matecki, Mateusz Ostrowski, Rafał Wilamowski, Bartosz Wiśniewski, Damian Surmak.
Podopieczni trenera Waldemara Figurskiego wystąpią w grupie A a rywalami będą Orzeł Goleszyn (Liga Okręgowa), Błękitni Gąbin (A-Klasa) i Zorza Szczawin Kościelny (B-Klasa). Wszystkie zespoły to rywale niżej notowani od IV-ligowego Mazura.
Popołudniu natomiast odbędą się gry finałowe.
Terminarz i Wyniki Grupa A | |||
godz. | mecz | wyniki | |
09:00/A | BŁĘKITNI Gąbin | –ORZEŁ Goleszyn | -:- |
09:15/A | ZORZA Szczawin K. | – MAZUR Gostynin | -:- |
09:30/A | MAZUR Gostynin | – ORZEŁ Goleszyn | -:- |
09:45/A | BŁĘKITNI Gąbin | – ZORZA Szczawin K. | -:- |
10:00/A | ZORZA Szczawin K. | – ORZEŁ Goleszyn | -:- |
10:15/A | MAZUR Gostynin | – BŁĘKITNI Gąbin | -:- |
Terminarz i Wyniki Grupa B | |||
09:00/B | STEGNY Wyszogród | –DELTA Słupno | -:- |
09:15/B | WISŁA Duninów | – ŚWIT Staroźreby | -:- |
09:30/B | ŚWIT Staroźreby | – DELTA Słupno | -:- |
09:45/B | STEGNY Wyszogród | – WISŁA Duninów | -:- |
10:00/B | WISŁA Duninów | – DELTA Słupno | -:- |
10:15/B | ŚWIT Staroźreby | – STEGNY Wyszogród | -:- |
Terminarz i Wyniki Grupa C | |||
10:45/A | KASZTELAN Białe B. | –AP Sochaczew | -:- |
11:00/A | BŁYSKAWICA Lucień | –START Proboszczewice | -:- |
11:15/A | START Proboszczewice | – AP Sochaczew | -:- |
11:30/A | KASZTELAN Białe B. | – BŁYSKAWICA Lucień | -:- |
11:45/A | BŁYSKAWICA Lucień | – AP Sochaczew | -:- |
12:00/A | START Proboszczewice | – KASZTELAN Białe B. | -:- |
Terminarz i Wyniki Grupa D | |||
10:45/B | SKRA Drobin | –ZRYW Bielsk | -:- |
11:00/B | SPÓJNIA Mała Wieś | – AMATOR Maszewo | -:- |
11:15/B | AMATOR Maszewo | –ZRYW Bielsk | -:- |
11:30/B | SKRA Drobin | – SPÓJNIA Mała Wieś | -:- |
11:45/B | SPÓJNIA Mała Wieś | – ZRYW Bielsk | -:- |
12:00/B | AMATOR Maszewo | –SKRA Drobin | -:- |
Terminarz i Wyniki Grupa E | |||
12:45/A | ZJEDNOCZENI Bulkowo | –STOCZNIOWIEC Płock | -:- |
12:45/B | SKRWA Łukomie | – UNIA Czermno | -:- |
13:00/A | UNIA Czermno | – STOCZNIOWIEC Płock | -:- |
13:00/B | ZJEDNOCZENI Bulkowo | – SKRWA Łukomie | -:- |
13:15/A | SKRWA Łukomie | – STOCZNIOWIEC Płock | -:- |
13:15/B | UNIA Czermno | – ZJEDNOCZENI Bulkowo | -:- |
mecze o wejście do 1/4 finału | |||
13:45/A | mecz nr 1 | 2A – (3) | -:- |
13:45/B | mecz nr 2 | 2B – 2E | -:- |
14:00/A | mecz nr3 | 2C – 2D | -:- |
1/4 finału | |||
14:15/A | mecz nr 1 | 1C – zw. meczu nr 3 | -:- |
14:15/B | mecz nr2 | 1B – zw. meczu nr 1 | -:- |
14:30/A | mecz nr3 | 1D – zw. meczu nr 2 | -:- |
14:30/B | mecz nr4 | 1A – 1E | -:- |
—————————————————– | |||
14:45/A | przegrani 1/4 | meczy nr 1 i nr 3 | -:- |
14:45/B | przegrani 1/4 | meczy nr2 i nr4 | -:- |
1/2 finału | |||
15:00/A | zwycięzcy 1/4 | meczy nr 1 i nr 3 | -:- |
15:00/B | zwycięzcy 1/4 | meczy nr2i nr4 | -:- |
mecze o miejsca | |||
o miejsce VII | |||
15:15/A | o miejsce | VII | -:- |
o miejsce V | |||
15:15/B | o miejsce | V | -:- |
o miejsce III | |||
15:30/B | o miejsce | III | -:- |
o miejsce I | |||
15:30/A | o miejsce | I | -:- |
FOTO: ARCHIWUM
Komentarze