Płocka Liga Żak U-9. Dobra gra młodych zawodników Mazura

W minioną niedzielę 22-ego Maja na boiskach Wisły Płock, zostały rozegrane kolejne mecze w ramach Płockiej Ligi Żak U-9, w której wystąpili zawodnicy Mazura Gostynin U-9.

Drużyna Żaków z Gostynina zmierzyła się z Wisłą Płock, Startem Proboszczewice oraz Deltą Słupno.

Bardzo dobra dyspozycja tego dnia wszystkich zawodników Mazura sprawiła, że było sporo bramek, dużo ciekawych akcji, mnóstwo zaangażowania w grę oraz dobre wyniki. Widać postęp w poczynaniach tych młodych piłkarzy naszego klubu, co skłania do jeszcze większej pracy i polepszenia wyników.

11 czerwca odbędzie się kolejna seria spotkań PLŻ U-9.

Mazur Gostynin U-9 wystąpił w składzie:

Gabriel Gościniak, Michał Witczak, Miłosz Buchalski, Tomasz Lonik, Franciszek Podel, Leon Augustyniak, Marcel Maciejewski, Szymon Olejniczak oraz Mateusz Trojanowski.

Trener: Krzysztof Oziemski

Dziękujemy rodzicom za wsparcie oraz doping. Zapraszamy na kolejny turniej.