Porażka 0:2 w ostatnim sparingu

W sobotę, 5 sierpnia 2017 r. seniorzy Mazura Gostynin rozegrali piątą - ostatnią grę kontrolną w ramach przygotowań do sezonu 2017/18. Po walecznej grze Mazur przegrał 0:2 z czwartoligowymi rezerwami Wisły.

Mazur miał okazję do zdobycia gola, jednak dwukrotnie w poprzeczkę po strzałach głową uderzał Bartosz Komorowski. Bramki padły w drugiej połowie, na początku z rzutu wolnego oraz pod koniec meczu po stracie piłki przez jednego z obrońców Mazura.

W następnym tygodniu sztab trenerski oraz działacze klubu podejmą decyzję w sprawie dalszej gry w zespole testowanych dotąd w okresie przygotowawczym zawodników.

Sezon IV Ligi Mazur zainauguruję w sobotę, 12 sierpnia 2017 r. o g. 11:00 meczem na Stadionie MOSiR w Gostyninie z Błękitnymi Raciąż. Zapraszamy kibiców na to spotkanie.

Mazur Gostynin - Wisła II Płock 0:2

Mazur rozpoczął w składzie: bramkarz testowany - Arkadiusz Wróblewski, Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Gracjan Sobczak, Mateusz Ostrowski, Bartłomiej Dębicki, Rafał Wilamowski - Damian Surmak, Bartosz Komorowski;

Zagrali także w drugiej połowie: Bartosz Tomczak - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Patryk Matusiak, Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski, Michał Matecki, Bartosz Dutkiewicz; trener: Waldemar Figurski