Porażka Legii II Warszawa, Amator Maszewo zrównuje się punktami z Mazurem

Mimo iż w Wielką Sobotę, 15 kwietnia 2017 r. seniorzy Mazura Gostynin nie rozgrywali meczu ligowego, to jednak padły na stadionach ważne wyniki z punktu widzenia naszej drużyny.

W rozgrywkach 3 Ligi Łódzko-Mazowieckiej w 23 kolejce spotkań najbliższy rywal Mazura Gostynin w /18 Finału Pucharu Polski – Legia II Warszawa – przegrała 0:3 z Widzewem Łódź po bramkach w rzutu wolnego w 34 minucie Daniela Mąki, z rzutu karnego w 76 minucie Mateusza Michalskiego oraz w 86 minucie Piotra Okuniewicza.

Mecz obejrzało ponad 16 tysięcy widzów. Po zwycięstwie Widzew przeskoczył Legię II w tabeli i awansował na trzecie miejsce.

Skład Legii II Warszawa:

Dominik Kąkolewski – Bartosz Skowron, Rafał Makowski (23' Patryk Czarnowski), Mateusz Żyro, Mateusz Hołownia – Bartłomiej Urbański, Adrian Małachowski, Tomasz Nawotka, Mateusz Leleno (84' Alban Sulejmani) – Sandro Kulenović (68' Eryk Więdłocha), Tin Matić (56' Miłosz Szczepański); trener: Krzysztof Dębek

Z kolei w Płockiej Lidze Okręgowej z Mazurem zrównał się punktami Amator Maszewo po zwycięstwie wyjazdowym w 16 kolejce w Goleszynie z Orłem 5:2.

Nasz zespół jak i Amator mają po 38 punktów, jednak Mazur nadal pozostaje liderem, gdyż w bezpośrednim pojedynku w rundzie jesiennej Mazur wygrał 3:0.

Nasza drużyna przypomnijmy, będzie mieć do rozegrania zaległe spotkanie wspomnianej 16 kolejki, na wyjeździe ze Spójnią Mała Wieś 31 maja.