Porażka Mazura w ostatniej grze przedsezonowej

W trzeciej, ostatniej grze kontrolnej, przed rozpoczęciem sezonu Płockiej Ligi Okręgowej, seniorzy Mazura Gostynin przegrali w Iłowie z Unią 2:3.

Mazur z różnych powodów w Iłowie wystąpił w bardzo eksperymentalnym składzie, mocno osłabiony kadrowo. Na mecz nie pojechało ośmiu zawodników z nominalnego składu.

Gostyniński zespół przegrywał 2:0, kontaktową bramkę zdobył po asyście zawodnika testowanego Przemysław Kamiński w 60 minucie. Potem gospodarze zdobyli trzecią bramkę, a tuż przed końcem drugą bramkę zdobył Rafał Wilamowski.

Przez tydzień Mazur czekają treningi przygotowujące do pierwszego inauguracyjnego meczu, który już w sobotę 21 sierpnia ze Skrwą Łukomie. W nadchodzącym tygodniu również władze klubu ze sztabem szkoleniowym podejmą decyzję o przydatności do gry wszystkich testowanych do tej pory zawodników.

Unia Iłów – Mazur Gostynin 3:2

Bramki dla Mazura: 60' Przemysław Kamiński, 88' Rafał Wilamowski

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak – Adam Dutkiewicz, Piotr Dutkiewicz (grający trener), zawodnik testowany, Adrian Korpowski, Michał Matecki, zawodnik testowany, Mateusz Chabasiński, zawodnik testowany, Paweł Kowalski (asystent trenera), Rafał Wilamowski;

zagrali także: Sebastian Surmak, Przemysław Kamiński, Patryk Kostrzewski, Mateusz Balcerzak (bramkarz)