Porażka z Kutnem

W drugiej grze kontrolnej seniorów Mazura Gostynin, rozegranej w środę 26 lipca 20127 r. na Stadionie MOSiR w Gostyninie nasz zespół przegrał 2:5 z KS Kutno (IV Liga Łódzka).

W pierwszej połowie inicjatywa gry należała zdecydowanie do gości, do przerwy kutnianie prowadzili 4:0.

Po przerwie Mazur miał kilka dogodnych sytuacji, i dwa razy trafił do siatki, w 53 minucie uczynił to po asyście od Bartosza Komorowskiego jeden z czwórki zawodników testowanych, a w 79 minucie zespołową akcję wykończył Michał Matecki.

Mazur mógł strzelić więcej goli, jednak zawodziła skuteczność. Dodatkowo w 77 minucie po faulu na Damianie Surmaku rzutu karnego nie wykorzystał drugi z testowanych zawodników.

Kolejna gra kontrolna Mazura w sobotę, 29 lipca 2017 r. o g. 17:45 w Kowalu z tamtejszym Kujawiakiem, który podobnie jak Mazur awansował z Ligi Okręgowej do IV Ligi.

Mazur Gostynin - KS Kutno 2:5

Bramki: 53' zawodnik testowany, 79' Michał Matecki - Przemysław Nawrocki 5, 32, 85, Rafał Serwaciński 25, Kamil Zagajewski 37;

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak - Arkadiusz Wróblewski, Patryk Matusiak, Dariusz Kurkowski (11' zawodnik testowany), Piotr Dutkiewicz - Gracjan Sobczak, Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski, Sebastian Surmak - Bartosz Komorowski, Rafał Wilamowski

Mazur w drugiej połowie: bramkarz testowany - Arkadiusz Wróblewski, Patryk Matusiak, zawodnik testowany, Piotr Dutkiewicz - Gracjan Sobczak,  zawodnik testowany, Damian Surmak, Mateusz Ostrowski, zawodnik testowany, Gracjan Sobczak - Bartosz Komorowski; zagrali także: Eryk Przybylski, Bartosz Dutkiewicz; trener: Waldemar Figurski

KS Sand-Bus Kutno: Paweł Sobczak –Eryk Padzik, Bartosz Kaczor, Piotr Nawrocki, Bartosz Placek – Rafał Serwaciński, Dmitry Pietrow, Daniel Mitura, Kamil Zagajewski – Przemysław Nawrocki, Adrian Marcioch; zagrali także: Michał Sokołowicz – Michał Cichacki, Tomasz Tracz, Piotr Michalski, Łukasz Góralczyk, Mariusz Jakubowski, Jan Nadolski, Maciej Kowalczyk