Przegrana z Wisłą Juniorów Mazura

W 11 kolejce 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorów U-17 Mazur Gostynin przegrał na własnym boisku z SSM Wisłą Płock 0:3.

Z przebiegu meczu młodzi nafciarze byli wyraźnie lepszą drużyną, choć Mazur kilka razy stworzył sytuacje strzeleckie.

Mazur pozostaje na siódmym miejscu w tabeli z 7 punktami. Kolejny mecz juniorzy zagrają w niedzielę, 30 października w Ciechanowie z piątym w tabeli MKS-em.

Mazur Gostynin U-17 – SSM Wisła Płock U-17 0:3

Bramki: 33' Michał Patora, 65' Adrian Szczutowski, 78' Kacper Kamiński

Mazur: Błażej Śmiałkowski – Michał Węglewski (79' Dawid Domański), Mateusz Kłosiński, Dariusz Kurkowski, Norbert Różycki, Jakub Stachowski, Kacper Martyniuk (41' Adam Kowalów), Paweł Znyk (67' Dominik Staniszewski), Mateusz Ostrowski, Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski – żółta kartka; trener: Arkadiusz Szulczewski