Remis w sparingu seniorów Mazura z Baruchowem

W sobotę, 11 marca 2017 r. seniorzy Mazura Gostynin rozegrali czwartą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/17. Nasi piłkarze zremisowali w Baruchowie z tamtejszym GKS-em (Liga Okręgowa Kujawsko-Pomorska)1:1.

Mazur po raz pierwszy w okresie przygotowań zaliczył sparing na naturalnym boisku trawiastym.

Nasz zespół przegrywał od 21 minuty 0:1, lecz wyrównanie nastąpiło w 48 minucie po wykończeniu akcji głową przez Piotra Wachaczyka.

Mazur mógł wygrać, w ostatniej minucie meczu rzut karny w wykonaniu Bartłomieja Dębickiego obronił Robert Ratajski – były golkiper Mazura, obecnie w składzie Baruchowa.

Kolejna gra kontrolna seniorów w następną sobotę, 18 marca 2017 r. o g. 15:00 w Iłowie a rywalem będzie Unia Iłów.

GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 1:1

Bramka dla Mazura: 48' Piotr Wachaczyk

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak – Arkadiusz Wróblewski, Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak, Łukasz Kiełbasa – Michał Matecki, Paweł Winnicki, Bartłomiej Dębicki, Gracjan Sobczak – Rafał Wilamowski, Jakub Kustra,

zagrali także: Piotr Wachaczyk, Mateusz Ziułkowski, Sebastian Surmak, Bartosz Dutkiewicz