Spotkanie z Prezesem MZPN-u

W sobotę, 24 lutego 2024 r. w świetlicy klubowej na stadionie MOSiR w Gostyninie odbyło się spotkanie Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomira Pietrzyka i Kamila Witkowskiego – Wiceprezesa ds. bezpieczeństwa i organizacji w MZPN - z przedstawicielami klubów piłkarskich z okręgu płockiego.

Podczas spotkania nastąpiła dyskusja o sprawach bieżących i zmianach regulaminowych w rozgrywkach na kolejny sezon.

Ze strony Mazura Gostynin w spotkaniu uczestniczyli Prezes Jacek Marciszewski, Andrzej Nyckowski - członek zarządu i sponsor - Kazimierz Majchrzak - firma DOBER Gostynin.

W rozmowach uczestniczył także dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie - Daniel Przybylski.

Po spotkaniu uczestnicy zostali zaproszeni na mecz Fortuna 1 Ligi Wisła Płock - GKS Katowice (2:1).