Statystyki - runda jesienna 2018/2019

Statystyki indywidualne piłkarzy seniorów Mazura Gostynin w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej (z uwzględnieniem meczu awansem z 16 kolejki rundy wiosennej z MKS Ciechanów).

Mazur na czas przerwy zimowej zajmuje 14 miejsce i jest to miejsce spadkowe. W 16 meczach nasz zespół zdobył 15 punktów, notując 4 zwycięstwa (z Wisłą Płock 2:1, Hutnikiem Warszawa 2:1, Wkrą Żuromin 1:0 i Kasztelanem Sierpc 2:0), 3 remisy (dwa razy z MKS Ciechanów po 1:1 i raz z Drukarzem Warszawa, także 1:1) oraz przegrywając 9 spotkań.

Podopieczni trenera Artura Kapeli zdobyli 12 bramek a stracili 22. Mazur to drużyna, która w rundzie jesiennej strzeliła najmniej bramek spośród wszystkich 16 zespołów IV Ligi.

Strzelcy w IV Lidze:

Rafał Wilamowski - 5

Bartosz Komorowski - 3

Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski, Damian Surmak i Bartosz Wiśniewski - po 1.

Najwięcej czasu na boisku, występując od pierwszej do ostatniej minuty w 16 meczach, spędzili kapitan zespołu Piotr Dutkiewicz i bramkarz Klaudiusz Kurek. W rozgrywkach ligowych wystąpiło 19 piłkarzy.

STATYSTYKI INDYWIDUALNE - IV LIGA:

Bartłomiej Błachnio - 1039 minut, 1 żółta kartka

Bartłomiej Dębicki - 1 GOL (na 1:0 z Wkrą Żuromin), 1157 minut, 1 żółta kartka

Piotr Dutkiewicz - 1440 minut, 1 żółta kartka

Michał Jędrzejczak - 22 minuty

Łukasz Kiełbasa - 960 minut, 1 żółta kartka

Bartosz Komorowski - 3 GOLE (Na 1:1 z MKS Ciechanów, na 2:1 z Hutnikiem Warszawa, na 1:1 z Wkrą Żuromin), 915 minut, 4 żółte kartki

Klaudiusz Kurek - 1440 minut

Jakub Kustra - 958 minut, 3 żółte kartki

Arkadiusz Majchrzak - 1080 minut, 2 żółte kartki

Michał Matecki - 40 minut

Mateusz Ostrowski - 1 GOL (na 1:0 z Kasztelanem Sierpc), 895 minut, 2 żółte kartki

Michał Patora - 616 minut, 5 żółtych kartek

Eryk Przybylski - 467 minut

Vasyl Ravlyk - 202 minuty

Damian Skumórski - 492 minuty, 1 czerwona kartka (bezpośrednio za faul z Koroną Ostrołęka), 1 żółta kartka

Filip Skupiński - 196 minut

Damian Surmak - 1 GOL (na 2:0 z Wisłą II Płock), 1260 minut, 4 żółte kartki

Rafał Wilamowski - 5 GOLI (na 1:2 z KS Łomianki, na 1:0 z Wisłą II Płock, na 1:0 z Hutnikiem Warszawa, na 2:0 z Kasztelanem Sierpc i na 1:0 w rewanżu z MKS Ciechanów), 1080 minut, 2 żółte kartki

Bartosz Wiśniewski - 1 GOL (na 1:2 z Dolcanem Ząbki), 1217 minut, 1 żółta kartka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STATYSTYKI - PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PŁOCKIEGO OZPN

Mazur zagrał 3 mecze, docierając do półfinału, wygrywając 8:1 z Orłem Goleszyn, 3:0 z Pogonią Słupia i przegrywając 0:2 z Wisłą II Płock.

Jakub Kustra - 2 GOLE (na 5:1 i 8:1 z Orłem Goleszyn), 195 minut

Arkadiusz Majchrzak - 3 GOLE (na 1:0 i 2:1 z Orłem Goleszyn i na 3:0 z Pogonią Słupia), 147 minut, 1 żółta kartka

Rafał Wilamowski - 1 GOL (na 2:0 z Pogonią Słupia), 120 minut

Bartosz Wiśniewski - 1 GOL (na 3:1 z Orłem Goleszyn), 225 minut, 1 czerwona kartka (bezpośrednio za faul z Wisłą II Płock), 1 żółta kartka