Szkoła Futbolu dla trampkarzy Mazura

Trampkarze Mazura grający w 1 Lidze Wojewódzkiej po sześciu meczach niestety nadal bez punktów. W ostatnią sobotę, 18 kwietnia 2015 r. podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego przegrali z warszawską Szkołą Futbolu z Wilanowa 1:3.

Jedyną bramkę dla Mazura po pięknym strzale w okienko zdobył w 37 minucie Patryk Gronalewski, Do tego momentu Mazur przegrywał 1:0. Mimo porażki, rywale z dobrej strony ocenili zespół: - Nie dowierzali trochę, że grając tak fajnie, zwłaszcza z przodu, nie zdobyliśmy jeszcze żadnego punktu – powiedział trener Szulczewski. Do Góry Kalwarii, gdzie rozgrywany był mecz, wybrało się 14 zawodników, co miło wpływ na ograniczoną możliwość zmian.

Na prowadzeniu w tabeli 1 Ligi Wojewódzkiej U-15 jest S.S.M Wisła Płock z dorobkiem 16 punktów. Mazur bez punktu oraz bilansem bramkowym 4-17 jest na ostatnim, ósmym miejscu.

Kolejny mecz w 1 Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy U-15 to pojedynek z Naprzodem Brwinów, w niedzielę 26 kwietnia 2015 r. o g. 17:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie.

W piątek, 17 kwietnia 2015 r. zwycięstwem wyjazdowym 5:3 kolejne trzy punkty zdobyli trampkarze młodsi Mazura w ramach rozgrywek Płockiej Ligi Trampkarzy U-14. Drużyna zaplecza zespołu występującego w 1 Lidze Wojewódzkiej mimo gry w dziewiątkę poradziła sobie z rywalem.

W tabeli drużyna rezerw trampkarzy Mazura jest na drugim miejscu, z dorobkiem 6 punktów.

1 Liga Wojewódzka U-15 – 6 kolejka:

SF Wilanów – Mazur Gostynin 3:1

Bramki: 15' Mateusz Łuczak (samobójcza), Szymon Dudzik 42', George Gmoch 61' -32' Patryk Gronalewski

Mazur:

Hubert Borowy (36' Bartosz Majewski) - Kacper Martyniuk, Rafał Kubat, Norbert Różycki (67' Dariusz Demitrow), Patryk Szczepański - Kacper Lemański (18' Adam Kowalów), Mateusz Łuczak, Kacper Olszewski (47' Dawid Rybicki), Mateusz Ostrowski - Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Mecz w Baniosze k. Góry Kalwarii

Płocka Liga Trampkarzy U-14 – 3 kolejka:

Zryw Bielsk – Mazur Gostynin 3:5

Bramki:

Sebastian Zawadzki 15', Dawid Borowski 51' , Adrian Sawicki 55' - 16' Hubert Dziubała - 24' Hubert Dziubała , 27' Bartłomiej Skonieczny , 57' Hubert Dziubała, 60' Hubert Dziubała

Mazur Gostynin:

Sebastian Młodziejewski, Jakub Czupryniak, Hubert Dziubała, Mateusz Kwiatkowski, Bartłomiej Skonieczny, Wiktor Smyczyński, Jakub Stachowski, Michał Węglewski, Paweł Znyk; trener: