Trampkarze Mazura z nowymi strojami

W poniedziałek, 2 marca 2015 r. gościem Burmistrza Miasta Gostynina Pawła Kalinowskiego była delegacja drużyny trampkarzy U-15 Mazura Gostynin wraz z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim oraz członkiem zarządu klubu ds. grup młodzieżowych Witoldem Borowym.

Burmistrz Paweł Kalinowski w krótkiej rozmowie życzył powodzenia w starcie w nowej, wyższej klasie rozgrywkowej a także z zaciekawieniem wysłuchał, jak przebiegają przygotowania zespołu do gry w nowym sezonie. Otrzymał od piłkarzy podziękowania za dofinansowanie w zakupie strojów oraz zaproszony został na pierwszy mecz w rozgrywkach trampkarzy u siebie, który to rozegrany zostanie w Gostyninie 22 marca z Żyrardowianką Żyrardów.

Awans trampkarzy wiąże się z większymi kosztami organizacyjnymi oraz wyższym poziomem gry. Aby godnie reprezentować klub i Miasto Gostynin w rozgrywkach, zakupiono nowe stroje, na które środki uzbierane zostały od prywatnych sponsorów a także dofinansowano zakup ze środków budżetu Miasta.

Zarząd, sztab trenerski, piłkarze oraz sympatycy MKS Mazur Gostynin pragną serdecznie podziękować za okazaną pomoc przy zakupie strojów dla trampkarzy osobom oraz firmom:

- Burmistrzowi Pawłowi Kalinowskiemu

- Izolbet Sp. z o.o. - Prezesowi Kazimierzowi Majchrzakowi

- KlejnaAUTO Krzysztof Klejna

- Bankowi Spółdzielczemu w Gostyninie – Prezes Grażynie Pietrzak

- Jarosławowi Palczewskimu

- HYDROPOL Sp. z o.o. - Prezesowi Pawłowi Żółtowskiemu

- Przedsiębiorstwu Rolno Spożywczemu Dubielak – właścicielowi Dariuszowi Dubielakowi

- PHU Komorowski - Tomaszowi Komorowskiemu

- Rafałowi Zielińskiemu

- NZOZ Medicus Tadeusz Kozubski Spółka Jawna

- DUBIMEX Zakład Przetwórstwa Mięsa Sp.j. - Zygmuntowi Dubielakowi

- Zakładowi Budowy Sieci i Instalacji Elektrycznych Janusza Obszyńskiego

- Andrzejowi Gościniakowi

- Hurtowni Cytrus Zbigniewa Janeckiego

- PHU „PIK” Sp. J. Paweł i Piotr Krakowscy

- Firmie „Stalmax” Sp. J.

- "Budomax" Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu Wojciecha Przybylskiego

źródło: Gostynin.pl