Trampkarze nadal bez punktów

W meczu 5 kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej U-15 Mazur Gostynin przegrał z S.S.M Wisłą Płock 1:4.

Jedyną bramkę dla Mazura zdobył Patryk Gronalewski w 10 minucie. Mazur prowadzeniem cieszył się krótko, do przerwy po błędzie obrony w 20 minucie oraz fatalnym kryciu przy rzucie rożnym w 33 minucie padły dwie bramki dla młodych Nafciarzy.

Po przerwie przeważała już Wisła, która zdobyła jeszcze dwie bramki, w 42 minucie oraz po pięknym strzale z dystansu Jakuba Skierskiego w 54 minucie.

Trampkarze Mazura w tabeli są na ostatnim, ósmym miejscu, bez zdobyczy punktowej. Kolejny mecz podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego rozegrają na wyjeździe, ze Szkołą Futbolu Wilanów. Mecz wyjazdowy w sobotę, 18 kwietnia 2015 r.

Mazur Gostynin – Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2000 1:4

Bramka dla Mazura: 10' Patryk Gronalewski - 28' Kamil Szczurowski, 32' Kajo Jeznach, 40' Adrian Szczutowski, 55' Kuba Skierski

Mazur: Hubert Borowy (50' Bartosz Majewski) – Jan Kostkiewicz, Rafał Kubat, Norbert Różycki (60' Dariusz Demitrow), Dariusz Kurkowski, Mateusz Ostrowski, Patryk Szczepański (36' Mateusz Łuczak), Kacper Olszewski, Kacper Martyniuk (60' Adam Kowalów), Eryk Przybylski (50' Jakub Stachowski), Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy

Wisła: Wiktor Górecki (Kamil Cholewiński), Bartłomiej Jabłoński, Kajetan Jeznach, Bartosz Rosiak, Piotr Kacprzak (Mateusz Chądzyński),Stanisław Wiśniewski, Kamil Szczurowski (Kamil Woliński), Michał Patora (Kacper Orłowski), Kacper Maciejewski (Jakub Krul), Adrian Szczutowski (Jakub Skierski), Maciej Chyżyński (Kacper Podgórski).