Trampkarze nieznacznie przegrali w Żurominie

W meczu 3 kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej U-15 Trampkarzy Mazur Gostynin nadal bez punktów. Po ambitnej grze przegrał 0:1 z Wkrą Żuromin.

Mimo porażki podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego, którzy grę w 1 Lidze traktują jako naukę, zaprezentowali ambitną i walczeną postawę. Gol padł w drugiej połowie, po akcji prawą stroną. Piłkę po strzale odbił jeszcze bramkarz Hubert Borowy, a piłka do siatki wpadła po strzale głową z bliska autorstwa Adriana Wiśniewskiego.

Mazur w tabeli jest na ostatnim, 8 miejscu.

W piątek, 27 marca 2015 r. wyjazdowym meczem w Drobinie z Pegazem rozgrywki w Płockiej Lidze Okręgowej zaczęła także młodsza grupa trampkarza U-14, będąca zapleczem drużyny U-15.

Mazur przegrał 1:3, bramkę dla podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego zdobył Jakub Czupryniak.

WYNIKI 3 KOLEJKI:

Naprzód Brwinów – AP Agape Białołęka 6:0

Żyrardowianka Żyrardów – S.S.M. Wisła Płock 2:2

Korona HiD Ostrołęka – SF Warszawa 3:2

Tabela po 3 kolejce

Wkra Żuromin – Mazur Gostynin 1:0

Bramka: 41' Adrian Wiśniewski

Mazur: Hubert Borowy (55' Mikołaj Radzki) – Dariusz Kurkowski, Norbert Różycki (Jakub Stachowski), Rafał Kubat, Patryk Szczepański - Kacper Olszewski, Mateusz Ostrowski, Kacper Martyniuk (68' Dawid Rybicki), Mateusz Łuczak (50' Adam Kowalów) – Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik druzyny: Witold Borowy