Turniej charytatywny Gramy dla Amelki - udział Mazura Gostynin

Forum Młodych PiS Gostynin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
zapraszają na Piłkarski Turniej Charytatywny Dzikich Drużyn "Gramy dla Amelki", który rozegrany zostanie w najbliższy wtorek 23 grudnia w Hali Sportowej MOSiR w Gostyninie.

Plakat zaproszenie na Turniej

Turniej będzie rozgrywany w systemie grupowym - 4 grupy po 5 drużyn. Do kolejnej fazy rozgrywek przechodzą 2 najlepsze zespoły z grupy. Wszystkie mecze (z wyjątkiem finału i meczu o 3. miejsce) będą trwały 5 minut.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc, drużyny otrzymają puchary, pozostałe – pamiątkowe dyplomy.

Podczas turnieju zbierane będą datki na leczenie Amelki, która choruje na bardzo rzadką chorobę - leukoencefalopatię z zanikającą istotą białą mózgu. Jest to genetyczna choroba neurodegradacyjna, która rozwija się w wieku dziecięcym zaburzając rozwój psychomotoryczny oraz równowagę.

Osoby które zechcą pomóc Amelce prosimy o wpłaty na konto:

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

ul. Łomiańska 5, 01-685 WARSZAWA

BANK BPH S.A 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem wpłaty: 21454 Amelka Del Chierico; darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Plakat Amelka del Cherico

Lista drużyn, które zagrają w turnieju 23 grudnia:

1. FM PiS Gostynin

2. FM PiS Płock

3. Amsterdam

4. Młodzi z Brazzers

5. F jak Wtorek

6. Fc Koksy

7. Radioaktywni Łanięta

8. Basket Gostynin

9. Soho Team

10. RedBóll Team

11. Horda

12. Ebe Ebe

13. Miszcze z LO

14. Polona

15. Iska Orlik

16. Coco Jambo

17. Rybacy

18. Stevemajster

19. Legendy Lucienia

20. Mazur Gostynin – tramkparze

- Pragniemy poinformować, że w niedalekiej przyszłości planujemy zorganizować kolejny turniej charytatywny - zapowiada pełnomocnik Forum Młodych PiS Gostynin Patryk Sobkowiak.

TURNIEJ CHARYTATYWNY NA FACEBOOKU (KLIKNIJ)

Podczas turnieju odbędzie się również licytacja obrazu "Piwonie w niebieskim wazonie", który na szczytny cel przekazała Barbara Ogłodzińska.

Piwonie Barbary Ogłodzńskiej