Unia Czermno wygrywa turniej WOŚP

Piłkarze Unii Czermno wygrali rozegrany w hali MOSiR 10 stycznia 2015 r. Towarzyskim Turnieju Piłki Nożnej z okazji 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Piłkarze z Czermno pod kierunkiem trenera Bartosza Chyry nie przegrali żadnego spotkania, zdobywając 10 punktów w czterech meczach. Piłkarze z Czermna pokonali pierwszy zespół gospodarzy - Mazura Gostynin a z drugim zremisowali.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Dominik Dutkiewicz (Mazur I), Hubert Borowy (Mazur II), Adrian Śmiałkowski (Błyskawica), Bartosz Antczak (Zorza), Kamil Borkowski (Unia)

W połowie turnieju na parkiecie pojawili się młodzi piłkarze Mazura trenera Pawła Kowalskiego, którzy rozegrali mecz pokazowy w pięcioosobowych składach. Lepsza była pierwsza drużyna, która wygrała 3:1.

Seniorzy Mazura Gostynin, który treningi rozpocznie dopiero dzisiaj, w poniedziałek 11 stycznia, wystąpili na turnieju WOŚP w składzie - I zespół:

Bartosz Tomczak, Arkadiusz Górecki, Dominik Dutkiewicz, Konrad Stańczak, Patryk Kiełbasa, Mateusz Ostrowski, Hubert Jaśkiewicz, Bartosz Komorowski;

II zespół: Hubert Borowy, Piotr Wilamowski, Bartosz Dutkiewicz, Łukasz Kaczmarek, Jan Kostkiewicz, Jarosław Durka, Tomasz Józwiak, Przemysław Kamiński, Mariusz Surmak.