Utalentowany zawodnik z Ukrainy wzmocnił kadrę seniorów

W piątek, 7 września 2018 r. do klubu MKS Mazur Gostynin wpłynęło potwierdzenie od Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zgłoszenia do gry w drużynie seniorów 18-letniego piłkarza, pochodzącego z Ukrainy - Vasyla Ravlyka.

18-letni Vasyl to 22 piłkarz, który zgłoszony został do kadry występującego w 4 Lidze Mazowieckiej Mazura Gostynin. Gra na pozycji napastnika lub pomocnika, jego atutem jest dynamika i szybkość. Jest wychowankiem Akademii Futbolu Dnipro Czerkasy w Obwodzie Czerkaskim w środkowej Ukrainie, gdzie grał w I Lidze Juniorów U-19.

Vasyl Ravlyk z drużyną trenera Artura Kapeli trenuje już niemal od początku okresu przygotowawczego do sezonu 2018/19, jednak aż miesiąc trwała procedura potwierdzenia do gry.

Okazją dla debiutu dla nowego zawodnika Mazura Gostynin będzie sobotni (8 września 2018 r. )mecz 6 kolejki IV Ligi z Hutnikiem Warszawa.