Wygrana juniorów z Unią po trzech golach Gronalewskiego

Zakończyła się pierwsza część rozgrywek piłkarskiej 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorów U-17. W meczu 7 kolejki Mazur Gostynin pokonał Unię Warszawa 4:2.

Pierwszą bramkę po dośrodkowaniu Jakuba Stachowskiego Mazur zdobył w 13 minucie. Akcję głową wykończył Patryk Gronalewski. Drugą bramkę Mazur zdobył w 30 minucie po błędzie bramkarza, który nieudolnie próbował załapać futbolówkę po strzale Gronalewskiego również głową. Hat-trick napastnik Mazura przypieczętował w 34 minucie, po pięknym strzale z dystansu. Chwile wcześniej, bo od 33 minuty Mazur grał w dziesięciu, po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Adam Kowalów.

Mecz był popisem Patryka Gronalewskiego, który strzelił klasycznego hat-tricka, jednak spotkanie zakończyło się nieszczęśliwie dla niego. W 67 minucie w jednym ze starć w polu karnym spóźniony z interwencją bramkarz gości przy wybijaniu piłki uderzył napastnika Mazura pięścią, przez co Patryk Gronalewski nie mógł już kontynuować gry i karetką został zabrany do szpitala na badania. Przerwa w grze trwała ponad 20 minut. Podyktowany rzut karny za faul skutecznie na 4:2 dla Mazura wykorzystał Mateusz Ostrowski.

Mazur U-17 ma na koncie 7 punktów i piątą pozycję w tabeli.

Mazur Gostynin U-17 - Unia Warszawa U-17 4:2

Bramki: 13' 30' i 34' Patryk Gronalewski, 66' Mateusz Ostrowski  (rzut karny) - 45' Karol Wojcieszki, 49' Rafał Sierajewski

Mazur: Bartosz Majewski - Dominik Staniszewski (18' Patryk Szczepański, 59' Paweł Znyk), Mateusz Kłosiński, Dariusz Kurkowski, Michał Węglewski, Jakub Stachowski - żółta kartka, Mateusz Ostrowski, Adam Kowalów - żółta kartka + żółta kartka = 33' czerwona kartka, Patryk Gronalewski (67' Dawid Domański), Kacper Olszewski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy

Mecz przerwany w 67 minucie na 25 minut.