Wygrana z Orkanem

W 11 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Mazur Gostynin wygrał na własnym boisku w sobotę, 24 października 2020 r. z Orkanem Sochaczew 2:0.

Mazur objął prowadzenie w 3 minucie, po akcji lewą stroną boiska Michał Jędrzejczak dograł do Rafała Wilamowskiego a ten pewnym strzałem pokonał Konrada Kowalskiego. W pierwszej połowie, jak i na początku drugioej nasz zespół miał kilka okazji strzeleckich, jednak nie wykorzystał żadnej z nich.

W bramce naszego zespołu dobrze spisywał się Robert Ratajski, gdyż goście często śmiało atakowali na bramkę Mazura. Wynik ustalił w 78 minucie Rafał Wilamowski, strzelając swojego drugiego gola po zgraniu piłki głową od Bartosza Komorowskiego.

Mazur wygrał szósty mecz i z dorobkiem 20 punktów zajmuje 4 miejsce.

Za dwa tygodnie przedostatni mecz rundy jesiennej, na wyjeździe z Amatorem Maszewo (8.11.2020 r. g. 11:00).

Mazur Gostynin - Orkan Sochaczew 2:0

bramki: 3' 78' Rafał Wilamowski

Mazur: Robert Ratajski - Konrad Stańczak, Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak, Łukasz Frątczak - Rafał Wilamowski (87' Maciej Kowalski), Mateusz Dobieński, Maciej Gajewski (46' Bartłomiej Skonieczny), Michał Jędrzejczak (78' Wiktor Smyczyński) - Eryk Przybylski, Krystian Pawełkiewicz (46' Bartosz Komorowski); trener: Arkadiusz Szulczewski, asystent: Patryk Matusiak, kierownik drużyny: Łukasz Frątczak

Orkan: Konrad Kowalski - Piotr Orliński, Łukasz Kobierecki, Adrian Rzeźniczek (38' Przemysław Adamiak), Cezary Czarnecki (69' Radosław Strzelczyk), Sebastian Wójcik, Łukasz Kołodziejczak, Kamil Śmigiel, Kamil Jeznach, Kacper Jasiński (58' Adam Jastrzębski), Robert Wasilewski; trener: Andrzej Grzybowski, kierownik drużyny: Józef Szajewski

żółte kartki: Dobieński - Wasilewski, Strzelczyk, Orliński