Wygrany sparing ze Stoczniowcem

W piątek, 31 lipca 2020 r. w ramach przygotowań do sezonu 2020/21 Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin grali mecz kontrolny ze Stoczniowcem Płock.

Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego po odpadnięciu z rozgrywek Pucharu Polski, przed inauguracją rozgrywek ligowych zaplanowane mają dwa mecze kontrolne. W pierwszym, ze Stoczniowcem, grającym w tej samej klasie, czyli Płockiej Lidze Okręgowej, Mazur wygrał 1:0 po golu z 11 minucie Bartosza Komorowskiego.

Kolejny sparing w czwartek, 6 sierpnia 2020 r. o g. 18:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie z Unią Iłów.

Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 1:0

bramka: 11' Bartosz Komorowski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Bartłomiej Skonieczny, Michał Jędrzejczak, Piotr Dutkiewicz, Łukasz Frątczak - Mateusz Dobieński, Damian Surmak, Krystian Pawełkiewicz, Tomasz Józwiak - Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski

Zagrali także: Przemysław Kamiński, Maciej Gajewski, zawodnik testowany