Wyjazdowa porażka juniorów po dobrej grze

W meczu 6 kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej w środę, 19 kwietnia 2017 r. juniorzy Mazura Gostynin U-17 przegrali na wyjeździe z Wichrem Kobyłka 1:2.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie w 56 minucie po pięknym strzale z dystansu z ponad 30 metrów Hubert Władyka. Do wyrównania w 68 minucie doprowadził po pięknej zespołowej akcji Eryk Przybylski. Decydująca bramka padła w 75 minucie po zamieszaniu podbramkowym a autorem Krzysztof Kwiatkowski.

Juniorzy Mazura zagrali dobre spotkanie, walczyli do końca meczu o korzystny wynik, jednak tym, razem lepsi okazali się gospodarze. W tabeli nasz zespół pozostaje z 3 punktami na 5 piątym miejscu w tabeli.

Kolejne spotkanie to mecz 7 kolejki, w niedzielę, 30 kwietnia 2017 r. juniorzy Mazura Gostynin podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zmierzą się na Stadionie MOSiR z Drukarzem Warszawa.

Wicher Kobyłka – Mazur Gostynin 2:1

Bramki: 56' Hubert Władyka, 75' Krzysztof Kwiatkowski – 68' Eryk Przybylski

Mazur: Hubert Borowy – Dominik Staniszewski, Mateusz Kłosiński, Jan Kostkiewicz Norbert Różycki (61' Paweł Znyk) – Jakub Stachowski, Dariusz Kurkowski, Adam Kowalów – żółta kartka (78' Mateusz Łuczak), Patryk Gronalewski (41' Kacper Martyniuk) – Kacper Olszewski - żółta kartka, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski