Wysoka porażka juniorów w pierwszym meczu

Bardzo słabo wypadli juniorzy Mazura w pierwszym meczu nowego sezonu w 1 Lidze Wojewódzkiej U-17.

Zespół trenera Arkadiusza Szulczewskiego przegrał wysoko 1:8. Mazur wystąpił w mocno okrojonym składzie. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Kacprze Olszewskim przy stanie 3:0, pomocnik Mazura Mateusz Ostrowski.

Wicher Kobyłka U-17 – Mazur Gostynin U-17 8:1

Bramki: 3 x Jan Szulkowski, Hubert Władyka, Daniel Sulich, Konrad Nosek, Krzysztof Kwiatek, Bartłomiej Pietrzak – 23' Mateusz Ostrowski (karny)

Mazur U-16: Bartosz Majewski – Kacper Martyniuk, Mateusz Kłosiński, Norbert Różycki, Patryk Szczepański, Paweł Znyk (48' Dawid Domański), Adam Kowalów, Mateusz Ostrowski, Jakub Stachowski, Eryk Przybylski, Kacper Olszewski, trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy