XVII Turniej Charytatywny w hali MOSiR. Zagrali dla Franka Matuszewskiego

W sobotę 2 grudnia 2017 r. w hali MOSiR sympatycy sportu spotkali się na XVII Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów - „Gramy dla Franka”.

W sobotnie przedpołudnie oraz popołudnie była dobra zabawa, rywalizacja sportowa, w której z pięciu zespołów najlepsza okazała się drużyna Husar Gostynin, ale najważniejszy cel – zebranie środków finansowych na leczenie Franka Matuszewskiego został zrealizowany.

Podczas turnieju dodatkowe atrakcje jak strzelanie do celu, kiermasz ciast czy konkurs strzałów w okienko bramki urozmaicały młodzieży czas spędzony podczas imprezy.

Wystąpili także w pokazowych meczach najmłodsi adepci piłki nożnej z Mazura Gostynin U-8 – rocznik 2009 i młodsi a także w rywalizacji egzaminatorzy ośrodków ruchu drogowego i instruktorzy gostynińskich szkół nauki jazdy.

Organizatorami turnieju byli MOSiR Gostynin, Gimnazjum nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyninie oraz Nauczyciel Arkadiusz Szulczewski.

11-letni Franek Matuszewski urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-piersiowym kręgosłupa. Ta poważna wada układu nerwowego spowodowała uszkodzenie układu moczowego oraz niedowład kończyn dolnych. Cały czas potrzebna jest pomoc finansowa na leczenie. Pomóc można wysyłając środki finansowe na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 12503 Matuszewski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ:

1. Husar Gostynin (Arkadiusz Wiśniewski, Piotr Lewandowski, Piotr Dutkiewicz, Konrad Stańczak, Robert Ratajski, Arkadiusz Górecki, Radosław Ryniec, Krzysztof Oziemski, Łukasz Radecki)

2. Przemo Gostynin

3. Young Boys Gostynin

4. Oldboje Mazura

5. Chłopaki Do Wzięcia

Wyróżnienia indywidualne: