Zakończenie Płockiej Ligi Żaków U9

W sobotę, 18 czerwca drużyna Żaków Mazura Gostynin zakończyła zmagania na sztucznej nawierzchni w Płockiej Lidze Żaków U9.

Był to kolejny sprawdzian umiejętności, zaangażowania i chęci do gry w piłkę u młodych zawodników z Gostynina. Dzielnie radzili sobie z przeciwnikami jak i również z upalną pogodą. Rozegrali dwa mecze, z Wisłą Płock III oraz Wisłą Sobowo , które trwały po 20 minut każdy.

„Takie mecze kontrolne są potrzebne, ponieważ pokazują nam na jakim etapie rozwoju są zawodnicy. Po rocznej pracy z tymi dziećmi mogę zauważyć ich progres, jak sobie radzą z pracą w grupie, jakie aspekty gry trzeba poprawić oraz na co zwrócić jeszcze większą uwagę. Na obecną chwilę jestem dumny z pracy moich podopiecznych i mamy motywację do dalszego działania”- mówi Krzysztof Oziemski - Trener Mazura U9.

Na sam koniec dnia rozgrywek organizator przygotował nagrody rzeczowe oraz puchary dla każdej z drużyn. Dziękujemy za zaproszenie Płockiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej i mamy nadzieję do zobaczenia za rok na kolejnej edycji. Podziękowania należą się również rodzicom za wspólnie spędzony czas i doping do ostatniego gwizdka!.

Mazur Gostynin wystąpił w składzie: Miłosz Nejman, Michał Witczak, Miłosz Buchalski, Szymon Olejniczak, Wojciech Szczepański, Franciszek Podel, Tomasz Lonik, Kajetan Antosiak, Leon Augustyniak oraz Marcel Maciejewski.