Zwycięstwo w przedostatniej grze kontrolnej Mazura

W środę, 29 lipca 2015 r. na Stadionie MOSiR seniorzy Mazura Gostynin, przygotowujący się do startu w rozgrywkach IV Ligi Mazowieckiej rozegrali grę kontrolną z drużyną z tej samej klasy rozgrywkowej - Wisłą II Płock.

Mazur wygrał 2:1. W 12 minucie po błędzie bramkarza Mazura przy dośrodkowaniu w pole karne Wisła II objęła prowadzenie. Mazur wyrównał w 33 minucie po bramce Konrada Stańczaka a w drugiej połowie na 2:1 podwyższył Tomasz Józwiak.

W trakcie spotkania działacze Mazura dopięli z wiceprezesem Wisły Płock Grzegorzem Kępińskim przejście dwóch zawodników z grup młodzieżowych płockiego klubu do Mazura. Kolejne wzmocnienia Mazura mają być dopięte formalnie w tym tygodniu.

Ostatnia gra kontrolna w najbliższą sobotę, 1 sierpnia 2015 r. o g. 18:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie Mazur zagra z Górnikiem Łęczyca. Inauguracja rozgrywek IV Ligi Mazowieckiej w sobotę, 8 sierpnia o g. 17:00, rywalem Mazura będzie Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. Kibiców zapraszamy na trybuny na oba spotkania.

Mazur Gostynin – Wisła II Płock 2:1

Bramki dla Mazura: 33' Konrad Stańczak, 61' Tomasz Józwiak

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak – zawodnik testowany, Konrad Stańczak, Piotr Dutkiewicz, Piotr Wilamowski, Hubert Jaśkiewicz, Arkadiusz Górecki, Dominik Dutkiewicz, Damian Surmak, Tomasz Józwiak, zawodnik testowany;

Trener: Artur Szulwach, asystent: Paweł Kowalski

zagrali także: trzech zawodników testowanych (w tym bramkarz) oraz Mariusz Surmak, Bartosz Dutkiewicz i Jan Domagała