Zywcięstwo Mazura nad spadkowiczem z III Ligi

Przygotowujący się do sezonu w IV Lidze Mazowieckiej seniorzy Mazura w środę, 15 lipca 2015 r. rozegrali drugą grę kontrolną.

Przeciwnikiem była Włocłavia Włocławek, która spadła w ubiegłym sezonie z III Ligi Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiej a Mazur zwyciężył 4:0, wygrywając pierwszą grę kontrolną w bieżącym okresie przygotowań.

Pierwszą bramkę zdobył w 28 minucie Bartosz Komorowski po rzucie karnym. Kolejne gole padały w drugiej połowie, na 2:0 głową po rzucie rożnym trafił Patryk Matusiak, w 66 minucie na 3:0 podwyższył Dominik Dutkiewicz a wynik na 4:0 ustalił strzałem głową jeden z zawodników testowanych przez sztab trenerski Mazura.

Kolejny mecz to arcyciekawy pojedynek z Brazil Soccer Academy, w piątek 17 lipca 2015 r. Poczatek meczu o g. 18:00 na Stadionie MOSiR, godzinę wcześniej rozpocznie się piknik sportowo-rodzinny „AKTYWNIE Z BRAZYLIJCZYKAMI”.

Mazur Gostynin – Włocłavia Włocławek 4:0

28' Bartosz Komorowski, 58' Patryk Matusiak, 66' Dominik Dutkiewicz, 87' zawodnik testowany

Mazur rozpoczął w składzie: Robert Ratajski – zawodnik testowany, Konrad Stańczak, Patryk Matusiak, Piotr Dutkiewicz, Tomasz Józwiak, Arkadiusz Górecki, Dominik Dutkiewicz, Damian Surmak, Mariusz Surmak, Bartosz Komorowski;

zagrali także: pięciu zawodników testowanych oraz Bartosz Tomczak, Jan Domagała, Rafał Wilamowski i Bartosz Dutkiewicz

Trener: Artur Szulwach, asystent: Paweł Kowalski