3:0 w czwartym sparingu

Czwarta gra kontrolna Mazura w ramach przygotowań do rundy jesiennej 2023/24 5 Ligi Mazowieckiej zakończyła się zwycięstwem w Drobinie 3:0 z Wkrą Radzanowo (Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka)

Do przerwy 1:0 prowadził Mazur, w 14 minucie zespołową akcję wykończył Mikołaj Nosalski. Na 2:0 podwyższył tuż po przerwie Mateusz Dobieński a pięknym strzałem z półobrotu wynik na 3:0 ustalił Mateusz Ostrowski.

Rywale tylko raz poważniej zagrozili bramce naszego zespołu, w 62 minucie przed stratą gola uratowała Mazur poprzeczka.

Piłkarze trenera Arkadiusza Szulczewskiego przygotowywać się będą w najbliższych dniach do towarzyskiego turnieju w Gostyninie, który odbędzie się 5 sierpnia oraz inauguracji sezonu 12 sierpnia (g. 17:00) z Wkrą Bieżuń.

Mazur Gostynin - Wkra Radzanów 3:0.

Bramki 14' Mikołaj Nosalski 49' Mateusz Dobieński, 85' Mateusz Ostrowski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Kamil Augustyniak, Maciej Kowalczyk, Piotr Dutkiewicz, Mateusz Dobieński - Adam Dubielak, Mateusz Ostrowski, Paweł Znyk, Michał Matecki Mikołaj Nosalski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Zagrali także: Sebastian Kowalski, Bartłomiej Kapturowski, Wiktor Smyczyński, Maciej Kowalski, Piotr Szulczewski, Dominik Wydrzyński