Bez bramek w Baruchowie

Remisem 0:0 zakończył się trzeci mecz kontrolny seniorów Mazura, rozegrany w sobotę 2 sierpnia 2014 r., z GKS-em Baruchowo, grającym w Lidze Okręgowej Kujawsko-Pomorskiej.

Okazji strzeleckich nie brakowało z obu stron. Dla Mazura najlepsze były te z drugiej połowy. W 68 minucie po szybkiej akcji po rzucie wolnym Piotr Wilamowski wyłożył piłkę w polu karnym do Mateusza Ziułkowskiego a strzał pomocnika Mazura z 10 metrów nad bramką przerzucił bramkarz GKS-u. Sześć minut później Mazur a konkretnie Mateusz Sławiński trafił do siatki, jednak po dwójkowej akcji z Ziułkowskim ten pierwszy złapany został na spalonym i sędziowie nie uznali bramki.

Gostynianie wystąpili w dość rezerwowym składzie, z różnych powodów zabrakło sześciu zawodników z poprzedniego wyjściowego składu z Kujawiakiem Kowal. Podobnie może być podczas najbliższego sparingu z Błękitnymi w sobotę, 9 sierpnia o g. 10:30 w Gąbinie. Ostatni sparing przed rozpoczęciem Ligi Okręgowej Mazur rozegra na Stadionie MOSiR w Gostyninie w sobotę, 16 sierpnia o g. 17:00 z KS Kutno (klub powstały po likwidacji trzecioligowego MKS-u Kutno).

GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0

Mazur rozpoczął w składzie: bramkarz testowany (46′ bramkarz testowany) – Piotr Wilamowski, Kamil Kosiński (65′ Patryk Matusiak), Konrad Stańczak, Jan Domagała, Kamil Surmak, Mateusz Ziułkowski, Arkadiusz Górecki, Mariusz Surmak, Przemysław Kamiński (46′ zawodnik testowany), Mateusz Sławiński; trener: Artur Szulwach

GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0:0