Mazur wygrywa Zimowy Turniej Towarzyski Seniorów

W sobotę, 16 grudnia 2023 r. w hali sportowej MOSiR w Gostyninie rozegrany został Zimowy Turniej Towarzyski Seniorów z udziałem czterech zespołów.

W turnieju wzięły udział dwa zespoły Mazura oraz Błękitni Gąbin i Unia Czermno i każda z drużyn rozegrała po trzy mecze.

Z kompletem trzech zwycięstw turniej wygrał pierwszy zespół Mazura Gostynin w składzie: Sebastian Kowalski, Kamil Augustyniak, Mateusz Ostrowski, Eryk Wydrzyński, Piotr Dutkiewicz i Wiktor Smyczyński.

Drugie miejsce zajął drugi zespół Mazura w składzie Adam Dubielak, Eryk Przybylski, Jan Rutkowski, Piotr Szulczewski, Dominik Wydrzyński i Bartłomiej Kapturowski.

Trzecie miejsce zajęli Błękitni Gąbin a czwarte Unia Czermno.

Turniej sfinansowany został ze środków Gminy Miasta Gostynina a nagrody ufundował "Projekt Gostynin". Nagrody dla zawodników wręczali burmistrz Gostynina Paweł Kalinowski, prezes MKS Mazur Gostynin Jacek Marciszewski i sponsor klubu Kazimierz Majchrzak.

Każdy z uczestników otrzymał ciepły posiłek.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali Kamil Augustyniak (król strzelców - 11 bramek) i Sebastian Kowalski (najlepszy bramkarz) z z Mazura I oraz Dominik Dutkiewicz (Błękitni Gąbin).

To ostatnie zmagania sportowe w kończącym się 2023 roku w MKS Mazur Gostynin.

Zarząd klubu składa piłkarzom wszystkich drużyn, kibicom oraz sympatykom klubu życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2024 roku.

Zawodnicy seniorów powrócą do treningów po 8 stycznia 2024 r. a na 20 stycznia zaplanowana została została pierwsza gra kontrolna.

WYNIKI ZIMOWEGO TURNIEJU TOWARZYSKIEGO SENIORÓW:

Mazur I - Mazur II 5:1 (bramki dla Mazura I: 3 x  Augustyniak, 2 x Smyczyński, dla Mazura II: Przybylski)

Błękitni Gąbin - Unia Czermno 8:1

Unia Czermno - Mazur I 3:6 (bramki dla Mazura: 5 x Augustyniak, Ostrowski)

Błękitni Gąbin - Mazur II 1:3 (bramki dla Mazura: 2 x Przybylski, Dominik Wydrzyński)

Mazur I - Błękitni Gąbin 4:3 (bramki dla Mazura: 3 x Augustyniak, Eryk Wydrzyński)

Mazur II - Błękitni Gąbin 6:1 (bramki dla Mazura: 3 x Przybylski, 2 x Dominik Wydrzyński, Jan Rutkowski)

Kolejność końcowa:

1. Mazur I