Mazur zakończył okres transferowy. Kolejnych dwóch zawodników dołącza do kadry

Tuż przed zakończeniem okresu transferowego z końcem sierpnia kadra seniorów Mazura Gostynin poszerzyła się o kolejnych dwóch zawodników. Obecnie nasz zespół liczy 25 piłkarzy.

Obaj nowo pozyskani to wychowankowie Wisły Płock. Pierwszy z nich to młody i ambitny 18-letni Damian Konwerski. Dotychczas występował w zespole juniorów oraz drużynie rezerw Nafciarzy.

Druga nowa twarz to także młody zawodnik – 23-letni obrońca Arkadiusz Majchrzak. To ograny i mimo młodego wieku doświadczony obrońca, także wychowanek Wisły, ostatnio występujący w zespole rezerw.

W swoim dorobku piłkarskim ma także udział w testach w drugoligowym Rozwoju Katowice.

Obu zawodników witamy w Mazurze Gostynin.

Tym samym zamknięta została kadra seniorów na rundę jesienną sezonu 2017/18 w IV Lidze Mazowieckiej. Przypomnijmy, w przerwie między sezonami do zespołu seniorów, przy dużym wkładzie sponsora klubu – IZOLBET Sp. J. Kazimierz Majchrzak i wspólnicy, dołączyło 9 zawodników.

Jako pierwsi powrócili z gry w Delcie Słupno wychowankowie Mazura: Bartosz Komorowski i Damian Surmak. Kolejno dołączali wychowankowie Wisły Płock: Bartosz Wiśniewski, Konrad Poławski i bramkarz Adrian Rak. Następnie kadrę uzupełnił również wychowanek Wisły, grający w ostatnim sezonie w Błękitnych Raciąż Jarosław Kułaga oraz kolejni wychowankowie Wisły: Kasjan Klimkiewicz oraz jako ostatni wspomniani Damian Konwerski oraz Arkadiusz Majchrzak.

Zmienił się także trener, w Lidze Okręgowej funkcję pełnił grający szkoleniowiec Piotr Dutkiewicz a w IV Lidze Mazur występuje pod wodzą Waldemara Figurskiego.

Pierwsza okazja do zaprezentowania się nowych zawodników w meczu 5 kolejki, w najbliższą sobotę, 2 września 2017 r., o g. 13:00, kiedy to Mazur zagra na wyjeździe z Koroną Ostrołęka.

Przypomnijmy, kibice którzy nie mogą udać się z drużyną na mecz wyjazdowy, mogą śledzić przebieg meczu na klubowym Twitterze: @MGostynin lub www.Twitter.com/MGostynin .