Piłkarze Mazura zagrają w turnieju halowym PŁOCK CUP

W najbliższy weekend, w sobotę i niedzielę 5 i 6 stycznia 2019 r., w hali szkoły Zespołu Szkół Zawodowych „Siedemdziesiątka” w Płocku odbędzie się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej PŁOCK CUP.

Organizatorami turnieju są znany sędzia piłkarski Tomasz Marciniak a Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

W zmaganiach weźmie udział drużyna IZOLBET Gostynin, w skład której wejdzie siedmiu piłkarzy seniorów Mazura Gostynin.

Zgłoszenie zespołu do turnieju wyszło z inicjatywy sponsora Mazura, Prezesa Izolbet Sp. z o.o. Kazimierza Majchrzaka. Zespół IZOLBET Gostynin wystąpi w grupie C, z ekipami Liga Fanów Warszawa, Team Rypin i FC Wilanów.

Również w ubiegłym roku drużyna IZOLBET Gostynin brała udział w turnieju PŁOCK CUP, zajmując szóste miejsce.

Start w turnieju halowym to okazja do sprawdzenia formy piłkarskiej w nowym roku, gdyż zespół seniorów Mazura Gostynin rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej za ponad tydzień, w poniedziałek 14 stycznia 2019 r.

Skład IZOLBET Gostynin na IX PŁOCK CUP:

- Klaudiusz Kurek (bramkarz)

- Bartłomiej Dębicki

- Piotr Dutkiewicz

- Łukasz Kiełbasa

- Mateusz Ostrowski

- Filip Skupiński

- Damian Surmak

Oraz dwóch piłkarzy Amatora Maszewo:

- Radosław Wiśniewski

- Piotr Skierkowski