Podziękowania

Zarząd Klubu MKS Mazur Gostynin, trener oraz rodzice zawodników i zawodniczek drużyny trampkarzy młodszych Mazura składają serdeczne podziękowania n/w lokalnym przedsiębiorcom za okazane wsparcie finansowe w ostatnim sezonie rozgrywek.

- Firmie MAXIOKNA z siedzibą przy ul. Floriańskiej 20, producenta rolet materiałowych oraz sprzedawcy nie tylko żaluzji drewnianych i aluminiowych, ale również drzwi i okien wykonanych z drewna lub PVC.

- Ośrodkowi Szkolenia Kierowców KLEJNA AUTO specjalizującego się w kursach kategorii B. Do zapoznania się ze szczegółami szkoleń zapraszamy do biura ośrodka przy ul. Bierzewickiej 14A.

- Pizzerii BORDO oferującej nie tylko wyjątkową pizzę na cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, ale również catering oraz przyjęcia okolicznościowe. Pizzeria znajduje się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 40. Serdecznie zapraszamy.

Drużyna trampkarzy młodszych Mazura w zakończonym sezonie zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach II ligi okręgowej.

Jeszcze raz dziękujemy za okazanie dobrej woli i hojności, dzięki której mogliśmy realizować nie tylko dziecięce pomysły, ale również pasję i marzenia.

Zarząd Klubu MKS Mazur Gostynin, trener, rodzice oraz zawodnicy i zawodniczki.