Przegrana w ważnym meczu

W 9 kolejce piłkarskiej Decathlon V Ligi Mazowieckiej Gr. 1 seniorzy Mazura Gostynin przegrali z Deltą Słupno 0:2.

Zła seria niestety nadal trwa. Goście objęli prowadzenie w 22 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym z prawej strony boiska interweniował Hubert Borowy, jednak nieszczęśliwie tak odbił piłkę, że odbita od Filipa Wójcickiego futbolówka wpadła do siatki.

W drugiej połowie Mazur, podobnie jak tydzień temu w meczu z PAF Płońsk atakował i dominował na boisku, lecz niestety to nie wystarczyło do zdobycia punktów. Goście jeszcze podwyższyli prowadzenie, w 60 minucie błąd obrony Mazura, piłkę odebrał Filip Myszkowski i przelobował Huberta Borowego z 35 metrów.

Mazur przegrał bardzo ważny mecz z ostatnią drużyną w tabeli, co spowodowało że Delta zepchnęła Mazur na ostatnie w tabeli, 15 miejsce.

Za tydzień kolejny mecz na własnym boisku, tym razem z Kasztelanem Sierpc - sobota, 12 października g. 14:00.

Mazur Gostynin - Delta Słupno 0:2

bramki: 22' Filip Wójcicki, 60' Filip Myszkowski

Mazur: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz (46' Michał Patora), Filip Skupiński - Adam Dubielak (65' Michał Matecki) Paweł Znyk, Mikołaj Zieliński, Jakub Sawicki (65' Hubert Kwiatkowski) - Jan Rutkowski, Eryk Przybylski (46' Mateusz Ostrowski); trener: Filip Skupiński, II trener: Paweł Kowalski

Delta: Sebastian Frejlichowski - Filip Myszkowski, Bartłomiej Luśniewski, Filip Wójcicki (90' Wiktor Rogalski), Damian Kołeczek (74' Kacper Rutkowski), Krzysztof Machowski (72' Sebastian Seidler), Mateusz Samulski (61' Dominik Lewandowski), Jakub Sierpiński (85' Jarosław Machowski), Mateusz Dybiec (90' Patryk Kurzawa) Patryk Brząkalski (74' Karol Kondracki), Bartosz Szałaj; trener: Damian Piórkowski

żółte kartki: Skupiński, Znyk, Ostrowski - Szałaj, Wójcicki, Frejlichowski, Kondracki

czerwona kartka: 90+5' Filip Skupiński (druga żółta)