Trampkarze Mazura z dobrej strony zaprezentowali się w debiucie

W niedzielę, 15 marca 2015 r., w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej Gr. 1 zadebiutowali w pierwszym meczu trampkarze Mazura U-15. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego nieznacznie przegrali 0:1 na wyjeździe z OTS Koroną HID Ostrołęka.

Młodzi piłkarze w nowych strojach, ufundowanych przez sponsorów przy dofinansowaniu Urzędu Miasta, pokazali duch walki i zaangażowanie w grę. Mimo nieznacznej porażki rywale podkreślali, że Mazur ma szansę dorównać poziomem do pozostałych zespołów. Bramka padła w drugiej połowie, w 58 minucie, po błędzie obrony sam na sam z bramkarzem Mazura Hubertem Borowym wyszedł Karol Macioch i umieścił piłkę tuż przy słupku.

Mazur miał kilka szans na strzelenie bramki a najbliżej trafienia był po pięknym strzale z ponad 25 metrów w 70 minucie Kacper Olszewski, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce: - Najważniejsze to zbierać doświadczenie – podkreśla trener Arkadiusz Szulczewski.