Walne zebranie sprawozdawcze za nami

W czwartek,28 grudnia 2023 r., w świetlicy Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Mazur Gostynin za 2023 rok.

Podczas zebrania przedstawiono sprawozdanie zarządu w składzie Jacek Marciszewski (prezes), Witold Borowy, Ryszard Dutkiewicz (wiceprezesi), Rafał Korzeniowski, Andrzej Nyckowski, Marek Radzki i Dariusz Skirzyński (członkowie zarządu) przedłożyli sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok 2023.

Komisja rewizyjna w składzie Piotr Mrówka (przewodniczący) oraz Michał Matecki i Jacek Matusiak (członkowie) nie wniosła uwag co do działalności Klubu i zasadności ponoszonych kosztów.

Źródłami finansowania klubu są dotacja z Gminy Miasta Gostynina, dobrowolne wpłaty od sponsorów i sympatyków klubu oraz wpłaty na cele statutowe rodziców zawodników grup młodzieżowych, za co zarząd klubu składa serdeczne podziękowania.

Już dziś Zarząd Klubu zachęca do przekazywania 1,5 % podatku na podstawie druku PIT-37 za kończący się 2023 rok w rozliczeniach od osób fizycznych.