Wisła Dobrzyń najlepsza w I Turnieju Międzywojewódzkim

Wisła Dobrzyń najlepsza w I Turnieju Międzywojewódzkim Piłki Nożnej Seniorów rozegranym 5 sierpnia 2023 r. w Gostyninie.

W turnieju rywalizowały trzy zespoły. Rywalizowano w czasie 50 minut bez zmian połowy.

W pierwszym meczu gospodarze - Mazur Gostynin - przegrali 1:3 z Wisłą Dobrzyń, w drugim Mazur ponownie musiał uznać wyższość rywala, tym razem GKS Bedlno (wynik 1:4). W trzecim decydującym meczu Wisła Dobrzyń pokonała GKS Bedlno 4:0.

Zadanie publiczne pn. I MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW DOFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

#Mazowszepomaga

#programywsparcia

#solidarnoscmazowiecka

Nagrody i wyróżnienia dla zawodników (puchary) i zespołów wręczał Prezes MKS Mazur Gostynin Jacek Marciszewski. Kluby otrzymały sprzęt sportowy - piłki treningowe - a każdy z uczestników posiłek.

Turniej zorganizowano we współpracy z MOSiR Gostynin.

Wyniki turnieju (1 x 50 minut):

Mazur Gostynin - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 1:4

bramki: 18' Eryk Przybylski - 41' Przemysław Kowalczyk, 46' Adrian Bryszewski, 50' Paweł Kwaśniewski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Bartłomiej Kapturowski, Maciej Kowalczyk, Kamil Augustyniak, Maciej Kowalski - Michał Jędrzejczak, Piotr Szulczewski, Mateusz Dobieński, Mateusz Ostrowski, Mikołaj Nosalski - Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Zagrali także: Adam Dubielak

Mazur Gostynin - GKS Bedlno 1:4

bramki: 29' Mikołaj Nosalski - 7' 38' 47' Igor Sobczak,25' Szczepan Kacprzak

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Maciej Kowalczyk, Dominik Wydrzyński, Kamil Augustyniak - Michał Jędrzejczak, Wiktor Smyczyński, Mateusz Dobieński, Mateusz Ostrowski, Mikołaj Nosalski - Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Zagrali także: Sebastian Kowalski, Maciej Kowalski, Adam Dubielak, Bartłomiej Kapturowski, Szymon Zywert, Szymon Rutkowski

GKS Bedlno - Wisła Dobrzyń 0:4

bramki: Łukasz Wiśniewski, Adrian Przybyszewski, Przemysław Kowalczyk, Mateusz Celner