Wybrano nowy zarząd i komisję rewizyjną

W czwartek, 13 grudnia 2018 r. w Miejskim Klubie Sportowym "Mazur" w świetlicy Stadionu MOSiR Gostynin odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

W walnym zebranie sprawozdawczo-wyborczym uczestniczyli Główny Sponsor Klubu - Prezes firmy IZOLBET Kazimierz Majchrzak, Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Reder, piłkarze, trenerzy, działacze oraz sympatycy klubu.

Podczas zebrania podsumowano dwuletnią kadencję zarządu, który pracował w składzie: Prezes Jacek Marciszewski, Wiceprezesi Wiesław Adamski i Ryszard Dutkiewicz oraz Członkowie Zarządu Witold Borowy, Andrzej Nyckowski, Marek Radzki i Dariusz Skirzyński. Zarząd w głosowaniu zebranych na sali członków klubu Mazur otrzymał absolutorium za mijającą kadencję.

W jednym z punktów obrad - otwartej dyskusji - poruszone zostały zagadnienia, dotyczące modernizacji Stadionu MOSiR przy ulicy Sportowej (obecnie złożony projekt w Starostwie Powiatowym w Gostyninie czeka na uzyskanie pozwolenia na budowę) a także podnoszono problemy zakupu sprzętu sportowego i działalności grup młodzieżowych Mazura.

Wybrano na następną, dwuletnią kadencję, także nowy zarząd w składzie:

Borowy Witold

Dutkiewicz Piotr

Dutkiewicz Ryszard

Kowalski Paweł

Marciszewski Jacek

Nyckowski Andrzej

Radzki Marek

W skład komisji rewizyjnej weszli:

Komorowski Bartosz

Mrówka Piotr

Surmak Damian

Jeszcze w tym tygodniu wybrany spośród siedmiu członków zarządu zostanie prezes i wiceprezesi.

W najbliższą sobotę, 15 grudnia 2018 r. seniorów czeka udział w towarzyskim turnieju o Puchar Prezesa Płockiego OZPN oraz wigilijne spotkanie opłatkowe.