Wygrana trampkarzy w meczu z Wisłą Płock

W ramach przygotowań zespołu trampkarzy do gry w Mazowieckiej Lidze U-15, w listopadzie podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego rozegrali sparing z Wisłą Płock.

Mecz rozegrano na bocznej płycie Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Jak relacjonuje trener Arkadiusz Szulczewski, celem nie był wynik, ale zasięgnięcie oceny, na jakim poziomie jest obecnie jego zespół: - Obserwatorzy meczu uznali, że stał on na wysokim poziomie, dużo było składnych akcji, więcej sytuacji strzeleckich miał Mazur.

Mazur wygrał 1:0 a bramkę strzelił w drugiej połowie Patryk Gronalewski.

Do zespołu trampkarzy dołączyło czterech zawodników z grupy młodszej trampkarzy U-14: Paweł Znyk, Kacper Olszewski i Jakub Stachowski.

W przyszłym sezonie najprawdopodobniej w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy wystąpi jeden zespół - trampkarzy starszych U-15 trenera Arkadiusza Szulczewskiego.