Znany potencjalny rywal w Pucharze Polski

Płocki OZPN opublikował drabinkę rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym sezonu 2018/19.

Mazur Gostynin bronić będzie tytułu zdobywcy trofeum.

W 1/8 finału w pierwszym meczu 22 sierpnia nasz zespół zagra na wyjeźdzei z którąś z drużyn z Ligi Okręgowej.

Może być to kolejny gostyniński mecz derbowy z Błyskawicą Lucień bądź potyczka z Orłem Goleszyn.

Przypomnijmy, w ubiegłorocznej edycji w półfinale Mazur Gostynin spotkał się z rywalem zza miedzy z Lucienia, wygrywając 9:2.

W przypadku zwycięstwa w 1/8 finału, w 1/4 finału Mazur zagra ze zwycięzcą meczu numer 8 z 1/8 finału, tj. mogą być to zespoły Huraganu Bodzanów, Pogoni Słupia, Zorzy Szczawin lub Unii Czermno.

Zestawienie par rundy eliminacyjnej Pucharu Polski na szczeblu POZPN w sezonie 2018/2019: