Bardzo ważna wygrana i o krok od pierwszego miejsca juniorów

W piątek, 22 maja 2015 r. w 5 meczu Płockiej Ligi Okręgowej Juniorów U-17 Mazur Gostynin, lider tabeli, pokonał trzeci Zryw Bielsk 2:1.

Mazur objął prowadzenie w 13 minucie po bramce Mateusza Olszewskiego, Zryw wyrównał w drugiej połowie po dobitce z rzutu wolnego. Na 5 minut przed końcem meczu po szybkim kontrataku zwycięską bramkę strzelił dla gostynińskiego zespołu Konrad Karwacki. Duży wpływ na zapewnienie zwycięstwa miał asystujący Patryk Gronalewski, piłkarz z trampkarzy U-15, w grze którego nie widać było dwuletniej różnicy wieku w porównaniu z resztą zawodników.

Podopieczni trenera Piotra Dutkiewicza są tym samym o krok od zwycięstwa w rozgrywkach PLJ U-17. Kolejne spotkanie to pojedynek ze Świtem Staroźreby w sobotę, 6 czerwca 2015 r. a następne, ostatnie to wyjazd na mecz ze Spójnią Mała Wieś. W zależności od tego, jak ułożą się wyniki innych spotkań, jedno zwycięstwo może oznaczać pewne pierwsze miejsce w tabeli.

Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 2:1

Bramki dla Mazura: 13' Mateusz Olszewski, 75' Konrad Karwacki