„DO JEDNEJ BRAMKI Z MAĆKIEM”

W sobotę, 21 stycznia 2017 r. seniorzy Mazura Gostynin wzięli udział w Drobinie w towarzyskim turnieju charytatywnym „DO JEDNEJ BRAMKI Z MAĆKIEM”.

Celem turnieju było zebranie środków finansowych na leczenie Macieja Koziorowskiego. To piłkarz Skry Drobin, były zawodnik Mazura Gostynin z rozgrywek IV Ligi w sezonie 2015/2016, który uległ groźnemu wypadkowi drogowemu w połowie grudnia ubiegłego roku w Drobinie. Od tej pory Maciek znajduje się w szpitalu, teraz konieczne są środki finansowe na specjalistyczne leczenie. Więcej informacji, jak można pomóc piłkarzowi, znajduje się na oficjalnej stronie LKS Skry Drobin: http://www.skradrobin.eu/newsy/51-p-liga-reszta/1391-rusza-akcja-qdo-jednej-bramki-z-makiemq

W hali MOKSiR w Drobinie pojawili się czwartoligowcy, drużyny z Ligi Okręgowej oraz kilka amatorskich zespołów.

Piłkarze Mazura w rywalizacji sportowej zajęli drugie miejsce w grupie A, awansowali do półfinału, gdzie ulegli Wkrze Bieżuń i w meczu o 3 miejsce Pegazowi Drobin, zajmując w klasyfikacji końcowej 4 miejsce.

Gostyniński zespół wystąpił w składzie: Piotr Dutkiewicz (grający trener, kapitan), Bartosz Tomczak i Arkadiusz Kalinowski (bramkarze) oraz Bartłomiej Dębicki, Łukasz Kiełbasa, Michał Matecki, Sebastian Surmak, Arkadiusz Wróblewski, Rafał Wilamowski, Bartosz Dutkiewicz.

WYNIKI – GRUPA A:

MAZUR – KASZTELAN SIERPC 1:0

Bramka: Sebastian Surmak

MAZUR- ZRYW 1:0

Bramka: Bartłomiej Dębicki

SAN ESCOBAR (Skra Drobin) – MAZUR 3:2

Bramki dla Mazura: Bartłomiej Dębicki, Rafał Wilamowski

PEGAZ 95 – MAZUR 2:3

Bramki dla Mazura: 2 x Łukasz Kiełbasa, Bartosz Dutkiewicz

TABELA GRUPY A

tebelaA

PÓŁFINAŁY

WKRA BIEŻUŃ - MAZUR GOSTYNIN 2:1

Bramka dla Mazura: Łukasz Kiełbasa

SAN ESCOBAR - PEGAZ DROBIN 4:1

MECZ O TRZECIE MIEJSCE

MAZUR GOSTYNIN - PEGAZ DROBIN 1:2

Bramka dla Mazura: Michał Matecki

FINAŁ

WKRA BIEŻUŃ -SAN ESCOBAR 1:7

-wszystkie mecze trwały 1x12min.